Time/Result | # | Date | Away | Home | Location | Officials | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Crosslink County Sportsplex | ||||||||
- | 1000 | Sep. 6, 2023 @ 7:30 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Beaverlodge Blades BL | Crosslink County Sportsplex (Triple Threat Diesel Rink) |
EX |
||
Sexsmith Arena | ||||||||
Final |
1001 | Sep. 8, 2023 @ 6:30 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
EX |
||
Baytex Energy Centre | ||||||||
Final |
1002 | Sep. 8, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Kerry Rudneski • Adrian Gaudet • Troy Kish • John White • Ray Lavoie |
EX |
|
Crosslink County Sportsplex | ||||||||
- | 1003 | Sep. 9, 2023 @ 7:30 PM | Beaverlodge Blades BL | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex (Triple Threat Diesel Rink) |
EX |
||
Baytex Energy Centre | ||||||||
Final |
1004 | Sep. 9, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Bill Sheets • Larry Stewart • Adrian Gaudet • Steven Mazurik • Rene Mussio • Ray Lavoie |
EX |
|
Tumbler Ridge Arena | ||||||||
- | 1005 | Sep. 9, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Dawson Creek Kodiaks DC | Tumbler Ridge Arena |
EX |
||
Sexsmith Arena | ||||||||
- | 1006 | Sep. 10, 2023 @ 2:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
EX |
||
Tumbler Ridge Arena | ||||||||
- | 1007 | Sep. 10, 2023 @ 2:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Dawson Creek Kodiaks DC | Tumbler Ridge Arena |
EX |
||
Final |
1 | Sep. 15, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Justin Kristoff • Derek Nernberg • Scott Morgan • James Rutledge • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
2 | Sep. 15, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Justin Gaucher • Philip Krahn • Tom West • Brandt Dollekam • Chris Laue • David Andrewski |
RS |
|
Final |
3 | Sep. 15, 2023 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Brad Shura • Shayn McGrath • Dave MacPherson • Ron Wiebe • Haley Genovese |
RS |
|
Final |
4 | Sep. 16, 2023 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Adrian Gaudet • Bill Sheets • Steven Mazurik • Larry Stewart • Rene Mussio |
RS |
|
Final |
5 | Sep. 16, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Brad Shura • Scott Roeslter • Tom West • Tim Wiebe |
RS |
|
Final |
6 | Sep. 16, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Scott Morgan • Brian Hromadnik • Tracy Travis • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final /SO |
7 | Sep. 16, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
RS |
||
Final |
8 | Sep. 17, 2023 @ 12:15 PM | La Crete Lumber Barons LC | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Bill Sheets • Justin martin • John White • Tom West • Christine Aubin • Rene Mussio |
RS |
|
Crosslink County Sportsplex | ||||||||
Final |
9 | Sep. 21, 2023 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Marty Tingstaad • George Hart • Tom West • Kale Salacki • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Fairview Arena | ||||||||
Final |
10 | Sep. 22, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Brad Shura • Greg McClarty • Fraser Berg • Adrian Gaudet • David Andrewski • Chris Laue |
RS |
|
Sexsmith Arena | ||||||||
Final |
11 | Sep. 22, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Brandon Sperling • Rick Dowe • Darryl Smith |
RS |
|
Baytex Energy Centre | ||||||||
Final |
12 | Sep. 22, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Kale Salacki • Justin Gaucher • Troy Kish • Steven Mazurik • Rene Mussio • Ray Lavoie |
RS |
|
Fairview Arena | ||||||||
Final |
14 | Sep. 23, 2023 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Shayn McGrath • Rick Dowe • Adrian Gaudet • Walter Kalashnikoff • David Andrewski • Chris Laue |
RS |
|
Northern Lights Recreation Centre | ||||||||
Final |
13 | Sep. 23, 2023 @ 7:00 PM | Beaverlodge Blades BL | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Kyle Fedoruk • Greg McLarty • Joey Derksen • Brandt Dollekam • Hannah Friesen • Sam Unrau |
RS |
|
Northern Lights Recreation Centre | ||||||||
Final |
15 | Sep. 24, 2023 @ 1:30 PM | Beaverlodge Blades BL | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Kyle Fedoruk • Greg McClarty • Ron Wiebe • Brandt Dollekam • Hannah Friesen • Sam Unrau |
RS |
|
Final |
16 | Sep. 27, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Brett McLean • Justin Kristoff • Scott Morgan • Chris Gallant • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
17 | Sep. 29, 2023 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Kevin Lindsay • James Rutledge • Jerry Bueckert • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
18 | Sep. 29, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Marty Tingstaad • Justin Gaucher • Tom West • Walter Kalashnikoff • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
19 | Sep. 29, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Brad Shura • Brandon Sperling • Fraser Berg • Brian Gillis |
RS |
|
Final |
20 | Sep. 30, 2023 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Derek Nernberg • Tom West • Walter Kalashnikoff • Lane Matthews • Karla McLeod • Tara Rolling |
RS |
|
Final |
21 | Sep. 30, 2023 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Levi Lavoie • Bill Sheets • John White • Steven Mazurik • Rene Mussio • Ray Lavoie |
RS |
|
Final |
22 | Sep. 30, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Craig London • Greg McLarty • Brian Gillis • Kale Salacki • Alysha Martin • Dawn Kuz |
RS |
|
Final |
23 | Oct. 1, 2023 @ 2:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Justin Martin • Greg McLarty • Kale Salacki • Walter Kalashnikoff • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
24 | Oct. 4, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• George Hart • Marty Tingstaad • Tom West • Rick Dowe |
RS |
|
Final |
25 | Oct. 6, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• George Hart • Brett Friesen • Greg McLarty • Shayn Mcgrath • Michelle Huey • Alysha Martin |
RS |
|
Final |
26 | Oct. 6, 2023 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
RS |
||
Final |
27 | Oct. 6, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Levi Lavoie • Landon Noskey • John White • Deric Muenier • Ray Lavoie • Verna Isaac |
RS |
|
Final /OT |
30 | Oct. 7, 2023 @ 7:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Scott Morgan • Marty Tingstaad • Tracy Travis • Jerry Bueckert |
RS |
|
Final |
28 | Oct. 7, 2023 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Justin Kristoff • Brian Hromadnik • James Rutledge • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
29 | Oct. 7, 2023 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Bill Sheets • Levi Lavoie • Larry Stewart • Deric Muenier • Wayne Dunnngton |
RS |
|
Final |
32 | Oct. 8, 2023 @ 1:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Derek Nernberg • Scott Morgan • Jerry Bueckert • James Rutledge |
RS |
|
Final |
31 | Oct. 8, 2023 @ 2:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Brad Shura • Justin Gaucher • Cory Peters • Taylor West • Kennedy London |
RS |
|
Final |
33 | Oct. 11, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Brett McLean • Derek Nernberg • Tracy Travis • Justin Kristoff • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final /SO |
34 | Oct. 13, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Keegan Johnson • Scott Roeslter • Dave MacPherson • Kale Salacki |
RS |
|
Final |
35 | Oct. 13, 2023 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
RS |
||
Final |
36 | Oct. 13, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Craig London • Brandon Sperling • Brian Gillis • Cameron Halter • Michelle Huey |
RS |
|
Final /SO |
37 | Oct. 14, 2023 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Justin Martin • Marty Tingstaad • Brandon Sperling • Walter Kalashnikoff • Nicole Belanger • Kennedy London |
RS |
|
Final |
38 | Oct. 14, 2023 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Justin Kristoff • Brian Hromadnik • James Rutledge • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
39 | Oct. 14, 2023 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Brett McLean • Kevin Lindsay • Jerry Bueckert • Scott Morgan |
RS |
|
Final |
40 | Oct. 14, 2023 @ 7:00 PM | Fairview Flyers FF | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Kyle Fedoruk • Dave Schellenberg • Tim Driedger • Hannah Friesen • Sam Unrau |
RS |
|
Final |
41 | Oct. 15, 2023 @ 1:30 PM | Fairview Flyers FF | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Kyle Fedoruk • Ron Wiebe • Tim Driedger • Hannah Friesen • Sam Unrau |
RS |
|
Final |
42 | Oct. 20, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Justin Kristoff • Scott Morgan • James Rutledge • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
43 | Oct. 20, 2023 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• George Hart • Tom West • Kale Salacki • Darryl Smith • Tara Rolling • Chris Laue |
RS |
|
Final |
44 | Oct. 20, 2023 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Brett McLean • Kevin Lindsay • Jerry Bueckert • Brian Hromadnik |
RS |
|
Final |
45 | Oct. 21, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Scott Morgan • Brian Hromadnik • Jerry Bueckert • Lesley Wagar • Justin Kristoff |
RS |
|
Final |
46 | Oct. 21, 2023 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Greg McClarty • Brandon Sperling • Dave MacPherson • Fraser Berg • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
47 | Oct. 21, 2023 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Brad Shura • Marty Tingstaad • Adrian Gaudet • Walter Kalashnikoff • David Andrewski • Mike Kramer |
RS |
|
Final |
48 | Oct. 25, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Keegan Johnson • Cameron Halter • Fraser Berg • Brian Gillis • Curt Marchesi • Curt Marchesi |
RS |
|
Final |
49 | Oct. 27, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Justin Gaucher • Justin martin • Shayn Mcgrath • collin stang • Christine Boyd • Curt Marchesi |
RS |
|
Final |
50 | Oct. 27, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Marty Tingstaad • Cameron Halter • Brett Friesen • Brian Gillis • Michelle Huey |
RS |
|
Final |
51 | Oct. 27, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Levi Lavoie • Deric Muenier • Larry Stewart • Steven Mazurik • Ray Lavoie |
RS |
|
Final |
53 | Oct. 28, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Bill Sheets • Levi Lavoie • Adrian Gaudet • Steven Mazurik • David Andrewsky • Mike Kramer |
RS |
|
Final |
54 | Oct. 28, 2023 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Greg McClarty • Justin Kristoff • Brian Hromadnik • Jerry Bueckert • Michelle Huey |
RS |
|
Final |
52 | Oct. 28, 2023 @ 7:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Tim Driedger • Joey Derksen • Ron Wiebe • Hannah Friesen • Brielle Friesen |
RS |
|
Final |
55 | Oct. 29, 2023 @ 1:30 PM | Fort St. John Huskies FSJ | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Collin Derksen • Dave Schellenberg • Tim Driedger • Hannah Friesen • Kate Janzen |
RS |
|
Final /OT |
56 | Nov. 1, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Craig London • Marty Tingstaad • Cory Peters • Rick Dowe • Kelly Wilson • Curt Marchesi |
RS |
|
Final |
57 | Nov. 2, 2023 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Brad Shura • George Hart • Dave MacPherson • Brett Friesen • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
58 | Nov. 3, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Derek Nernberg • James Rutledge • Brian Gillis • Scott Morgan • Michelle Huey |
RS |
|
Final /OT |
59 | Nov. 3, 2023 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• George Hart • Rick Dowe • Kale Salacki • Brett Friesen • Christine Boyd • Curt Marchesi |
RS |
|
Final |
60 | Nov. 3, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Kevin Lindsay • Brett McLean • Tracy Travis • Jerry Bueckert |
RS |
|
Final |
61 | Nov. 4, 2023 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
RS |
||
Final |
62 | Nov. 4, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Scott Morgan • Tracy Travis • Chris Gallant • Alexander Travis • Suzanne Lawson • Roger Unruh |
RS |
|
Final |
63 | Nov. 4, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Landon Noskey • Bill Sheets • Larry Stewart • John White • Ray Lavoie |
RS |
|
Final /SO |
64 | Nov. 5, 2023 @ 2:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Rick Dowe • Brad Shura • Justin Kristoff • Brad Shura • Alysha Martin • Quinn Antonio |
RS |
|
Final /SO |
65 | Nov. 8, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Derek Nernberg • Tracy Travis • Scott Morgan • Jerry Bueckert |
RS |
|
Final |
66 | Nov. 10, 2023 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Bill Sheets • Deric Muenier • Troy Kish • John White • Ray Lavoie |
RS |
|
Final |
67 | Nov. 10, 2023 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Kevin Lindsay • Brett McLean • Scott Morgan • Tracy Travis • Suzanne Lawson • Roger Unruh |
RS |
|
Final |
68 | Nov. 10, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Kerry Rudneski • Walter Kalashnikoff • Adrian Gaudet • Brett Friesen • Karla McLeod • Gord Macleod |
RS |
|
Final |
69 | Nov. 11, 2023 @ 7:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Tim Driedger • Ron Wiebe • Brandt Dollekam • Hannah Friesen • Shaylyn Wieler |
RS |
|
Final |
72 | Nov. 12, 2023 @ 12:15 PM | Fairview Flyers FF | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Bill Sheets • Adrian Gaudet • Larry Stewart • Troy Kish • Ray Lavoie |
RS |
|
Final /OT |
71 | Nov. 12, 2023 @ 2:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Scott Roeslter • Brad Shura • Kale Salacki • Darryl Smith • Nicole Belanger |
RS |
|
Final |
73 | Nov. 12, 2023 @ 2:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Walter Kalashnikoff • Tom West • Fraser Berg • Brett Friesen |
RS |
|
Final /OT |
70 | Nov. 12, 2023 @ 1:30 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Tim Driedger • Ron Wiebe • Brandt Dollekam • Hannah Friesen • Kate Janzen |
RS |
|
Final /SO |
74 | Nov. 17, 2023 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Keegan Johnson • Mike Willets • Dave MacPherson • Robert Preville • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
75 | Nov. 17, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
RS |
||
Final |
76 | Nov. 18, 2023 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Kevin Lindsay • Scott Morgan • Tracy Travis • Jerry Bueckert • Suzanne Lawson • Roger Unruh |
RS |
|
Final |
77 | Nov. 18, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• George Hart • Dave MacPherson • Adrian Gaudet • Brett Friesen • David Andrewski • Chris Laue |
RS |
|
Final |
78 | Nov. 18, 2023 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Greg McLarty • Craig London • Darryl Smith • Kale Salacki • Michelle Huey • Quinn Antonio |
RS |
|
Final |
79 | Nov. 19, 2023 @ 2:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Justin Gaucher • Brad Shura • Fraser Berg • Kale Salacki • Sherene Hawkes • Curt Marchesi |
RS |
|
Final |
80 | Nov. 24, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Brad Shura • Marty Tingstaad • Darryl Smith • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
81 | Nov. 24, 2023 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Fraser Berg • David Andrewski • Chris Laue |
RS |
|
Final |
84 | Nov. 25, 2023 @ 7:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Craig London • Keegan Johnson • Walter Kalashnikoff • Dave MacPherson • Christine Boyd • Curt Marchesi |
RS |
|
Final |
82 | Nov. 25, 2023 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Brad Shura • Adrian Gaudet • Karla McLeod • Mike Kramer |
RS |
|
Final |
83 | Nov. 25, 2023 @ 7:00 PM | North Peace Navigators NAVS | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Kyle Fedoruk • Brandt Dollekam • Ron Wiebe • Hannah Friesen • Brielle Friesen |
RS |
|
Final |
85 | Nov. 26, 2023 @ 2:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Joey Derksen • Greg McClarty • Justin Kristoff • Brian Hromadnik • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
86 | Nov. 26, 2023 @ 1:30 PM | North Peace Navigators NAVS | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Dave Schellenberg • Collin Derksen • Ron Wiebe • Kate Janzen • Ethan Friesen |
RS |
|
Final |
87 | Dec. 1, 2023 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• George Hart • Derek Nernberg • Lane Matthews • James Rutledge • Michelle Huey • Quinn Antonio |
RS |
|
Final |
88 | Dec. 1, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Brett McLean • Kevin Lindsay • Scott Morgan • Jerry Bueckert |
RS |
|
Final |
89 | Dec. 1, 2023 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• David Andrewski • Chris Laue |
RS |
|
Final |
90 | Dec. 2, 2023 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Derek Nernberg • George Hart • Darryl Smith • Dallyn Pawsey • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
92 | Dec. 2, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Levi Lavoie • Jordie Reuker • Karla McLeod • Mike Kramer |
RS |
|
Final |
93 | Dec. 3, 2023 @ 2:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Derek Nernberg • Justin Kristoff • Brian Hromadnik • James Rutledge • Alison Soucy • Dawn Kuz |
RS |
|
Final |
94 | Dec. 8, 2023 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Brad Shura • Walter Kalashnikoff • David Andrewski • Tara Rolling |
RS |
|
Final |
95 | Dec. 8, 2023 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Philip Krahn • Kyle Fedoruk • Ron Wiebe • John White |
RS |
|
Final |
96 | Dec. 8, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Scott Morgan • James Rutledge • Chris Gallant • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
97 | Dec. 8, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Marty Tingstaad • Cameron Halter • Cory Peters • Kale Salacki • Michelle Huey • Quinn Antonio |
RS |
|
Final |
99 | Dec. 9, 2023 @ 7:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Justin Gaucher • Kyle Fedoruk • Fraser Berg • Ron Wiebe • Sherene Hawkes • Curt Marchesi |
RS |
|
Final |
98 | Dec. 9, 2023 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Keegan Johnson • Derek Nernberg • Brett Friesen • Brian Hromadnik • Michelle Huey • Haley Genovese |
RS |
|
Final |
100 | Dec. 9, 2023 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Kerry Rudneski • Bill Sheets • Cory Peters • Troy Kish |
RS |
|
Final |
101 | Dec. 9, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Mike Willets • Dallyn Pawsey • Robert Preville • Tom West • Nicole Belanger • Kennedy London |
RS |
|
Final |
102 | Dec. 10, 2023 @ 2:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Cam Halter • James Rutledge • Brian Hromadnik • Kim Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
103 | Dec. 14, 2023 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Marty Tingstaad • Greg McLarty • Kale Salacki • Brett Friesen • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
104 | Dec. 15, 2023 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Greg McClarty • Cameron Halter • Darryl Smith • Kale Salacki |
RS |
|
Final |
105 | Dec. 15, 2023 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Brad Shura • Craig London • Justin Kristoff • Brian Hromadnik • Kim Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
91 | Dec. 16, 2023 @ 7:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Rick Dowe • Landon Noskey • Steven Mazurik • Sherene Hawkes • Christine Boyd |
RS |
|
Final /SO |
106 | Dec. 16, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Levi Lavoie • Jeff Covey • Troy Kish • Deric Muenier • Ray Lavoie • Rene Mussio |
RS |
|
Final |
108 | Dec. 16, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Walter Kalashnikoff • George Hart • Kale Salacki • Brian Hromadnik • Michelle Huey |
RS |
|
Final |
107 | Dec. 16, 2023 @ 7:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Dave Schellenberg • Ron Wiebe • Joey Derksen • Sam Unrau • Brielle Friesen |
RS |
|
Final |
111 | Dec. 17, 2023 @ 2:00 PM | Fairview Flyers FF | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Justin Kristoff • Greg McClarty • Brian Hromadnik • James Rutledge • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
109 | Dec. 17, 2023 @ 3:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Kerry Rudneski • Landon Noskey • Bill Sheets • Steven Mazurik • Mehgan Currie • Verna Isaac |
RS |
|
Final |
110 | Dec. 17, 2023 @ 1:30 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Collin Derksen • Ron Wiebe • Dave Schellenberg • Darryl Dyck • Kandace Wall |
RS |
|
Final |
112 | Dec. 20, 2023 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Kevin Lindsay • Scott Morgan • Justin Kristoff • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
113 | Dec. 20, 2023 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Craig London • David Andrewski • Mike Kramer |
RS |
|
Final |
114 | Dec. 21, 2023 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Greg McClarty • Justin Gaucher • Dave MacPherson • Brett Friesen • Kennedy London • Owen Fenske |
RS |
|
Final |
115 | Dec. 22, 2023 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Craig London • Greg McClarty • Kale Salacki • Brett Friesen • Christine Boyd • Curt Marchesi |
RS |
|
Final |
116 | Dec. 22, 2023 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Kerry Rudneski • Landon Noskey • Larry Stewart • Jordie Reuker |
RS |
|
Final |
117 | Dec. 29, 2023 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Landon Noskey • Jeff Covey • John White • Larry Stewart • Ray Lavoie • Rena Lafferty |
RS |
|
Final |
118 | Dec. 29, 2023 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Scott Morgan • Cory Peters • Cameron Halter • Darryl Smith |
RS |
|
Final /OT |
119 | Dec. 30, 2023 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Brad Shura • Craig London • Scott Morgan • Brian Hromadnik |
RS |
|
Final |
120 | Dec. 31, 2023 @ 2:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Greg McClarty • Cory Peters • Tom West • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final /OT |
121 | Jan. 3, 2024 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
RS |
||
Final /OT |
122 | Jan. 5, 2024 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Justin Kristoff • James Rutledge • Brian Hromadnik • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
123 | Jan. 5, 2024 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Marty Tingstaad • David Andrewski • Chris Laue |
RS |
|
Final |
124 | Jan. 5, 2024 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Brett McLean • Kevin Lindsay • Scott Morgan • Jerry Bueckert • Suzanne Lawson • Roger Unruh |
RS |
|
Final |
125 | Jan. 5, 2024 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Dave Schellenberg • Colin Derksen • Joey Derksen • Brandt Dollekam • Hannah Friesen • Ethan Friesen |
RS |
|
Final |
126 | Jan. 6, 2024 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Kevin Lindsay • Scott Morgan |
RS |
|
Final |
127 | Jan. 6, 2024 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Brandon Sperling • Danny Lorincz • Landon Noskey • Robert Preville • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
128 | Jan. 6, 2024 @ 7:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Colin Derksen • Philip Krahn • Ron Wiebe • Brandt Dollekam • Hannah Friesen • Ethan Friesen |
RS |
|
Final |
129 | Jan. 7, 2024 @ 1:30 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Dave Schellenberg • Philip Krahn • Ron Wiebe • Brandt Dollekam • Darryl Dyck • Andrew Zacharias |
RS |
|
Final /OT |
130 | Jan. 11, 2024 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Brad Shura • Scott Roeslter • Cory Peters • Rick Dowe • Kennedy London • Ray Mildenberger |
RS |
|
Final |
131 | Jan. 12, 2024 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Bill Sheets • Kerry Rudneski • Troy Kish • John White |
RS |
|
Final |
132 | Jan. 12, 2024 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Fraser Berg • Dave MacPherson • Brian Gillis • Christine Boyd • Curt Marchesi |
RS |
|
Final |
133 | Jan. 13, 2024 @ 7:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Collin Derksen • Dave Schellenberg • Ron Wiebe • Brandt Dollekam • Ethan Friesen • Brielle Friesen |
RS |
|
Final /OT |
138 | Jan. 17, 2024 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Craig London • Brad Shura • Tom West • Darryl Smith • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final /OT |
139 | Jan. 17, 2024 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Marty Tingstaad • George Hart • Kale Salacki • Dave MacPherson • Sherene Hawkes • Curt Marchesi |
RS |
|
Final |
142 | Jan. 18, 2024 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Levi Lavoie • Kerry Rudneski • Bill Sheets • Karla McLeod • Chris Laue |
RS |
|
Final |
140 | Jan. 19, 2024 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Kevin Lindsay • Brett McLean • Tracy Travis • Jerry Bueckert |
RS |
|
Final |
141 | Jan. 19, 2024 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Craig London • Keegan Johnson • Dave MacPherson • Christine Boyd • Curt Marchesi |
RS |
|
Final |
144 | Jan. 20, 2024 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Marty Tingstaad • Brad Shura • John White • Kale Salacki |
RS |
|
Final |
145 | Jan. 20, 2024 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Craig London • George Hart • Tom West • Tom West • Kennedy London • Ray Mildenberger |
RS |
|
Final |
146 | Jan. 20, 2024 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Bill Sheets • Adrian Gaudet • Larry Stewart • Al Weardon • David Andrewski • Chris Laue |
RS |
|
Final |
143 | Jan. 20, 2024 @ 2:00 PM | Beaverlodge Blades BL | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Shane Krocker • Collin Derksen • Joey Derksen • Shaylyn Wieler • Andrew Zacharias |
RS |
|
Final |
147 | Jan. 21, 2024 @ 1:30 PM | North Peace Navigators NAVS | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Dave Schellenberg • Brandt Dollekam • Ron Wiebe • Kate Janzen • Brielle Friesen |
RS |
|
Final |
134 | Jan. 24, 2024 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Bill Sheets • Levi Lavoie • Steven Mazurik • Troy Kish • Ray Lavoie |
RS |
|
Final |
148 | Jan. 26, 2024 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Justin Kristoff • Brian Hromadnik • James Rutledge • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
149 | Jan. 26, 2024 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Brett McLean • Kevin Lindsay • Jerry Bueckert • Scott Morgan |
RS |
|
Final |
150 | Jan. 27, 2024 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Mike Willets • Brandon Sperling • Dave MacPherson • Robert Preville • Michelle Huey • Chas Walker |
RS |
|
Final |
152 | Jan. 27, 2024 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Kevin Lindsay • Brett Mclean • Jerry Bueckert • Tracy Travis |
RS |
|
Final |
151 | Jan. 27, 2024 @ 7:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Colin Derksen • Dave Schellenberg • Brandt Dollekam • Shaylyn Wieler |
RS |
|
Final |
153 | Jan. 28, 2024 @ 2:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Justin Kristoff • Brian Hromadnik • Cory Peters • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
135 | Jan. 28, 2024 @ 2:00 PM | Fairview Flyers FF | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Philip Krahn • Colin Derksen • Joey Derksen • Ron Wiebe • Kate Janzen • Andrew Zacharias |
RS |
|
Final |
154 | Jan. 31, 2024 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Marty Tingstaad • Cameron Halter • Darryl Smith • Brett Friesen • David Andrewski • Chris Laue |
RS |
|
Final |
155 | Feb. 1, 2024 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Greg McClarty • Scott Roeslter • Justin Kristoff • Brian Gillis • Allison Soucy • Chas Walker |
RS |
|
Final |
156 | Feb. 2, 2024 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Brett McLean • Kevin Lindsay • Jerry Bueckert • Alexander Travis |
RS |
|
Final |
157 | Feb. 2, 2024 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Brad Shura • James Rutledge • Darryl Smith • Lesley Wagar • Cyril Mills |
RS |
|
Final |
158 | Feb. 2, 2024 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Levi Lavoie • Kerry Rudneski • Troy Kish • Deric Muenier |
RS |
|
Final /OT |
159 | Feb. 3, 2024 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Brandon Sperling • Justin Gaucher • Brett Friesen • Dylan Friesen • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
160 | Feb. 3, 2024 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Landon Noskey • Rick Dowe • Cameron Halter • Karla McLeod • Chris Laue |
RS |
|
Final /SO |
161 | Feb. 3, 2024 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Marty Tingstaad • Greg McClarty • Brian Hromadnik • Darryl Smith • Michelle Huey • Alysha Martin |
RS |
|
Final |
136 | Feb. 4, 2024 @ 6:30 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Brad Shura • Greg McClarty • Darryl Smith • Tom West • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
137 | Feb. 7, 2024 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Marty Tingstaad • Cameron Halter • Darryl Smith • Christine Boyd • Curt Marchesi |
RS |
|
Final /OT |
162 | Feb. 9, 2024 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Levi Lavoie • Cam Halter • Deric Muenier • Brett Friesen |
RS |
|
Final |
163 | Feb. 9, 2024 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
RS |
||
Final |
164 | Feb. 9, 2024 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Craig London • Karla McLeod • Mike Kramer |
RS |
|
Final |
166 | Feb. 10, 2024 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Tracy Travis • Derek Nernberg • Alexander Travis • Jerry Bueckert |
RS |
|
Final |
167 | Feb. 10, 2024 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Marty Tingstaad • Darryl Smith • Robert Preville • Dylan Francis • Kennedy London • Taber Last |
RS |
|
Final |
165 | Feb. 10, 2024 @ 7:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | La Crete Lumber Barons LC | Northern Lights Recreation Centre |
• Dave Schellenberg • Kyle Fedoruk • Brandt Dollekam • Ron Wiebe • Hannah Friesen • Randy Dyck |
RS |
|
Final /SO |
168 | Feb. 11, 2024 @ 2:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex |
• Brad Shura • Greg McClarty • Cory Peters • Brett Friesen • Nicole Belanger • Kennedy London |
RS |
|
Game 1 of 3 | ||||||||
Final |
500 | Feb. 12, 2024 @ 8:00 PM | Fairview Flyers FF | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Craig London • Brad Shura • Cory Peters • Darryl Smith • Christine Boyd • Curt Marchesi |
PO |
|
Game 2 of 3 | ||||||||
Final |
501 | Feb. 14, 2024 @ 8:00 PM | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Fairview Flyers FF | Fairview Arena |
• Craig London • Greg McClarty • Cory Peters • Darryl Smith • David Andrewski • Chris Laue |
PO |
|
Game 1 of 5 | ||||||||
Final /OT |
503 | Feb. 16, 2024 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex (Triple Threat Diesel Rink) |
• Mike Willets • Marty Tingstaad • Tom West • Dave MacPherson • Kennedy London • Taber Last |
PO |
|
Game 1 of 5 | ||||||||
Final |
507 | Feb. 16, 2024 @ 8:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Brandon Sperling • Brad Shura • Cory Peters • Kale Salacki • Layna West • kerrie taylor |
PO |
|
Game 1 of 5 | ||||||||
Final |
513 | Feb. 17, 2024 @ 7:00 PM MT | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | La Crete Lumber Barons LC | Raymond Knelsen Arena |
• Philip Krahn • Dave Schellenberg • Collin Derksen • Joey Derksen • Hannah Friesen • Shaylyn Wieler |
PO |
|
Game 2 of 5 | ||||||||
Final |
508 | Feb. 18, 2024 @ 2:00 PM | Dawson Creek Kodiaks DC | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Brett Mclean • Kevin Lindsay • Tracy Travis • Scott Morgan • Layna West • Alysha Martin |
PO |
|
Game 2 of 5 | ||||||||
Final |
514 | Feb. 18, 2024 @ 2:00 PM MT | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | La Crete Lumber Barons LC | Raymond Knelsen Arena |
• Dave Schellenberg • Philip Krahn • Joey Derksen • Shane Kroeker • Kate Janzen • Brielle Friesen |
PO |
|
Game 2 of 5 | ||||||||
Final |
504 | Feb. 20, 2024 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | Crosslink County Sportsplex (Triple Threat Diesel Rink) |
• Greg McLarty • Brad Shura • Kale Salacki • Darryl Smith • Kennedy London • Taber Last |
PO |
|
Game 3 of 5 | ||||||||
Final |
505 | Feb. 22, 2024 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Landon Noskey • Levi Lavoie • Steven Mazurik • Deric Muenier • Ray Lavoie |
PO |
|
Game 3 of 5 | ||||||||
Final |
509 | Feb. 23, 2024 @ 8:00 PM | Beaverlodge Blades BL | Dawson Creek Kodiaks DC | Memorial Arena |
• Derek Nernberg • Justin Gauthier • Justin Kristoff • Brett Friesen • Lesley Wagar • Cyril Mills |
PO |
|
Game 3 of 5 | ||||||||
Final |
515 | Feb. 23, 2024 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Sundown Oilfield Sexsmith Vipers SS | Sexsmith Arena |
• Brad Shura • Greg McLarty • Kale Salacki • Walter Kalashnikoff • Christine Boyd • Curt Marchesi |
PO |
|
Game 4 of 5 | ||||||||
Final |
506 | Feb. 24, 2024 @ 8:00 PM | County Of Grande Prairie Wheat Kings GP | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Kerry Rudneski • Landon Noskey • Steven Mazurik • Jordie Reuker |
PO |
|
Game 1 of 7 | ||||||||
Final |
700 | Mar. 1, 2024 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Brett McLean • Kevin Lindsay • Tracy Travis • Jerry Bueckert • Roger Unruh |
PO |
|
Game 1 of 7 | ||||||||
Final |
707 | Mar. 1, 2024 @ 8:00 PM MT | Beaverlodge Blades BL | La Crete Lumber Barons LC | Raymond Knelsen Arena |
• Philip Krahn • Levi Lavoie • Collin Derksen • Brett Friesen • Kate Janzen • Randy Dyck |
PO |
|
Game 2 of 7 | ||||||||
Final |
701 | Mar. 2, 2024 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Derek Nernberg • Brad Shura • Brian Hromadnik • Tracy Travis • Roger Unruh |
PO |
|
Game 2 of 7 | ||||||||
Final |
708 | Mar. 2, 2024 @ 7:00 PM MT | Beaverlodge Blades BL | La Crete Lumber Barons LC | Raymond Knelsen Arena |
• Levi Lavoie • Kyle Fedoruk • Brandt Dollekam • Brett Friesen • Shaylyn Wieler • Randy Dyck |
PO |
|
Game 3 of 7 TBD outcome of GM 1 & 2 | ||||||||
Final |
709 | Mar. 3, 2024 @ 2:00 PM MT | Beaverlodge Blades BL | La Crete Lumber Barons LC | Raymond Knelsen Arena |
• Philip Krahn • Dave Schellenberg • Ron Wiebe • Colin Derksen • Kate Janzen • Randy Dyck |
PO |
|
Game 3 of 7 | ||||||||
Final |
702 | Mar. 4, 2024 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Landon Noskey • Levi Lavoie • Steven Mazurik • Jordie Reuker • Ray Lavoie |
PO |
|
Game 4 of 7 | ||||||||
Final |
703 | Mar. 6, 2024 @ 8:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Greg McClarty • Brad Shura • Darryl Smith • Brett Friesen • Ray Lavoie |
PO |
|
Game 5 of 7 | ||||||||
Final |
704 | Mar. 8, 2024 @ 8:00 PM | North Peace Navigators NAVS | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Marty Tingstaad • Derek Nernberg • Tracy Travis • Kale Salacki |
PO |
|
Game 4 of 7 | ||||||||
Final |
710 | Mar. 8, 2024 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Brad Shura • Keegan Johnson • Dave MacPherson • Darryl Smith • Michelle Huey • Chas Walker |
PO |
|
Game 5 of 7 | ||||||||
Final /OT |
711 | Mar. 9, 2024 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Beaverlodge Blades BL | Beaverlodge Arena |
• Mike Willets • Justin Gaucher • Cameron Halter • Brett Friesen • Michelle Huey • Alysha Martin |
PO |
|
Game 6 of 7 If Necessary | ||||||||
Final |
705 | Mar. 10, 2024 @ 3:00 PM | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Navigators NAVS | Baytex Energy Centre |
• Levi Lavoie • Kevin Lindsay • Tracy Travis • Damon Derksen • Ray Lavoie |
PO |
|
Game 1 of 7 | ||||||||
Final |
800 | Mar. 15, 2024 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
PO |
||
Game 2 of 7 | ||||||||
Final |
801 | Mar. 16, 2024 @ 8:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Derek Nernberg • Craig London • Tom West • Darryl Smith |
PO |
|
Game 3 of 7 | ||||||||
Final |
802 | Mar. 17, 2024 @ 2:00 PM | La Crete Lumber Barons LC | Fort St. John Huskies FSJ | North Peace Arena |
• Kevin Lindsay • Brad Shura • Cameron Halter • Tracy Travis |
PO |
|
Game 4 of 7 | ||||||||
Final |
803 | Mar. 22, 2024 @ 8:00 PM MT | Fort St. John Huskies FSJ | La Crete Lumber Barons LC | Raymond Knelsen Arena |
• Craig London • Kyle Fedoruk • Brett Friesen • Kale Salacki • Hannah Friesen • Randy Dyck |
PO |
|
Game 5 of 7 If Necessary | ||||||||
Final |
804 | Mar. 23, 2024 @ 7:00 PM MT | Fort St. John Huskies FSJ | La Crete Lumber Barons LC | Raymond Knelsen Arena |
• Craig London • Brad Shura • Brett Friesen • Kale Salacki • Shaylyn Wieler • Randy Dyck |
PO |